Zetsche Eduard (Vídeň 1844 - 1927 Vídeň)
Ve vsi, signováno a datováno vpravo dole Ed. Zetsche W. 89, olej/karton, 31,5 x 22 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |